TEYTEY—05.03.2018 MAÇ ANALİZLERİ

Merhaba arkadaşlar

Bugün bültende ki maç azlığından dolayı güvendiğim maçların analizini yapacağım.

Şimdiden okuyup değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

CRYSTAL PALACE – MANCHESTER UNİTED

Bu haftanın 2 ve 3 sıralamalarını etkileyecek ve az da olsa deplasman ekibine moral kazandıracak bir maç olarak görüyorum. Güçlü kadrosuyla İngiltere Premier ligine istediği gibi devam edemese de onlar için Manchester City’ nin arkasında bu yarışı bitirmek başarı olacak. Devasa paraların döndüğü ligde bu kadar erken bir bitişi kimse istemez. Çok puan farkı olmasına rağmen yavaş yavaş azaltmaya çalışacaklar. Ve ben bugün bu maçı ev sahibinin de eksikleriyle kazanacağını düşünmüyorum. Bu yüzden tercihim ms 2..

AALBORG – AC HORSENS

Danimarka liginde her an her şey olabilir. Her türlü sonuçlar biz futbol severleri şaşırtmamayı başarıyor. Çok fazla yoruma açık olmayan bu maçta ben her iki tarafında gol atabileceğine inanıyorum. Gol sayısı yüksek bir lig için bu maça tahminim kg var..

LORİENT – LE HAVRE 

Elimden geldiğince takip etmeye çalıştığım bir lig Fransa lig 2. Çünkü dar bültenlerde çok maç ekleyebileceğimiz ve süprizlerin sıklıkla gerçekleşmediği bir lig. Orta sıraların vazgeçilmez iki isminin bugün güzel bir maç çıkartacağına inanıyorum. Takip edenleri şaşırtmayacak ve gollü bir karşılaşma olacak bana göre. Ev sahibini galibiyete yakın bulsam da risk almayacağım için kg var..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*